Iedereen kan reanimeren!!!

Hart voor Valkenburg a/d Geul

Broekhem 6
6301 HH Valkenburg
Rek nr: NL 55 RBRB 089 868 2509

info@hartvoorvalkenburg.com

Steun het reanimatienetwerk in onze gemeente!!! 

Iedere bijdrage is van harte welkom!

Steun het reanimatienetwerk in Valkenburg!!!

09-12-2014 11:21

We mogen terugkijken op een geweldig 2014! Het afgelopen jaar hebben meer dan 120 vrijwilligers in onze gemeente een reanimatiecursus gevolgd en zich aangemeld bij het reanimatienetwerk. Verder zijn 10 AED's 24 uur per dag beschikbaar gesteld. Bij alle reanimatieoproepen die het laatste jaar hebben plaatsgevonden waren binnen enkele minuten vele vrijwilligers en minimaal 1 AED aanwezig. Een groot compliment aan alle vrijwilligers! 

Maar we zijn er nog niet: Met name in de kleinere kernen is de afstand tot een beschikbare AED vaak groot. Tevens is het streven komend jaar minimaal 50 extra vrijwilligers op te leiden. Daarnaast moeten alle vrijwilligers een herhalingscursus volgen. 

Ook als u zelf geen reanimatiecursus kan of wil volgen kunt u dit intiatief een warm hart toedragen: Met uw financiele steun kunnen wij extra AED's beschikbaar stellen en meer vrijwilligers opleiden. Elke bijdrage is meer dan welkom! 

U kan uw bijdrage overboeken naar NL 55 RBRB 089 868 2509, tnv Hart voor Valkenburg, of kijk op onze site voor electronische overboeking via paypal of credit card. Inversteer in de veiligheid van onze mooie gemeente! Alvast hartelijk dank!