Iedereen kan reanimeren!!!

Hart voor Valkenburg a/d Geul

Broekhem 6
6301 HH Valkenburg
Rek nr: NL 55 RBRB 089 868 2509

info@hartvoorvalkenburg.com

Stand van zaken...

27-12-2013 21:58

Begin december hebben stonden 71 inwoners van onze gemeente geregistreerd als vrijwilliger. Er ware 7 AED's aangemeld bij het reanimatienetwerk. Al deze AED's zijn echter niet 24 uur per dag beschikbaar. Hieronder vindt u een overzicht van het aantal aangemelde vrijwilligers en AED's per kern in onze gemeente. Duidelijk is dat veel meer vrijwilligers en AED's nodig zijn. Tijdens de informatieavond op 17 december jongstleden in de Polfermolen hebben zich diverse vrijwilligers aangemeld. We zijn er echter nog lang niet... Meld u dus aan als vrijwilliger en help mee aan een hartveilig Valkenburg aan de Geul!!!

Fotogalerij: Stand van zaken...