Iedereen kan reanimeren!!!

Hart voor Valkenburg a/d Geul

Broekhem 6
6301 HH Valkenburg
Rek nr: NL 55 RBRB 089 868 2509

info@hartvoorvalkenburg.com

Dinsdag 3 juni buitenplaaten AED gemeenschapshuis Cascade Vilt!

30-05-2014 11:29

Aanstaande dinsdag 3 juni zal de AED van gemeenschapshuis de Cascade te Vilt worden buiengeplaatst. Daarmee is Vilt de vierde kern van onze gemeente waar 24 uur per dag een AED beschikbaar is. In totaal zijn 5 AED's buitengeplaatst: De kernen Houthem, Sibbe en Berg en Terblijt hebben nog onvoldoende vrijwilligers om een AED buiten te plaatsen. Hopelijk melden zich spoedig extra vrijwilligers aan, met name in deze kernen, zodat we binnen een paar maanden in alle kernen van onze gemeente een 24 uurs dekkend reanimatienetwerk hebben!

Aanmelden voor een cursus kan via:

www.hartveilig.nl

www.hartvoorvalkenburg.com

 

 Heb je al een cursus gevolgd? Meld je dan rechtstreeks aan voor het reanimatienetwerk via:

www.hartslagnu.nl